Výroba kovaného nábytku na zakázku

Vyrobíme vám cokoliv si budete přát. Zabýváme se zakázkou od výtvarného návrhu až po její realizaci a montáž.

Kromě standardní nabídky výroby nábytku, která zahrnuje: kovaný nábytek, kované bytové doplňkykovaný zahradní nábytek aj.,kterou naleznete v katalogu, je součástí naší výroby i výroba na zakázku. Jedná se o realizace oplocení, bran, zábradlí balkonových, zábradlí schodišťových, mříží, vývěsních štítů, dveřních kování, věšákových stěn, kovových plastik a podobně.

Obraťte se na kovářství KookKovářské kované výrobky se stanou originálním šperkem vaší domácnosti. V případě zájmu nás kontaktujte přes níže umístěný formulář.

Dodací lhůty

Zakázková výroba má zpravidla lhůtu dodání 4-6 týdnů ode dne podpisu objednávky, jejím potvrzení výrobcem a složení zálohy. Stejné dodací lhůty jsou i u nábytku a větších objemů zakázek. Drobné výrobky v našem programu bývají skladem a zasíláme je dobírkou v co nejkratším termínu.

Doprava

U nábytku a objemných zakázek zajišťujeme dopravu po celé ČR. Do 25 km od Turnova je rozvoz zdarma při objednávce nad 5.000,-Kč.V opačném případě účtujeme 9,-Kč za 1 km. Cena za dopravu je vždy řešena před započetím výroby v rámci objednávky a je závazná pro obě strany.

Návrh stolku Voluta nika

Návrh zrcadla k posteli Kopretina

Návrh zrcadla k věšáku Vltava

Návrhy kompletu k lehátku voluta

Návrhy stolu k lehátku voluta

Návrhy židlí k lehátku voluta

Návrh atypického zvýšení  postranic - postel Amálka

Máte zájem o výrobu kovaného nábytku na zakázku? Kontaktujte nás

Máte zájem o výrobu kovaného nábytku na zakázku? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout